Діловий ресурс business-news відзначив головних фахівців в сфері комунікацій

01.09.2017

Спеціаліст з комунікацій – цінний співробітник в команді, який ефективно просуває нові і підтримує поточні проекти.

У ЗМІ іноді з'являються думки, що такі менеджери вже не так важливі бізнесу, однак досвід провідних європейських країн і США наочно показує, наскільки актуальні фахівці в сфері комунікацій, як вони впливають на цінність продуктів і компаній.

Подібну точку зору поділяє і редакція порталу Business News, яка склала рейтинг фахівців з комунікацій.

В кожній галузі - свої лідери. Очолила рейтинг PR-директор "Нова пошта". У сфері нерухомості журналісти і партнери ділового ресурсу виділили Марію Рябініну, PR-директора Budhouse Group.

Budhouse Group є власником і девелопером комерційної, офісної, готельної та житлової нерухомості в таких містах як Київ (і область), Херсон, Черкаси, Одеса, Харків, Запоріжжя і Львів.

Також до складу кращих, за версією сайту, увійшли PR-директор Vodafone Україна, директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine і начальник прес-служби морських портів України.

За 7 років роботи на українському ринку журналісти сайту Business News кожен день переконуються, що грамотно вибудуваний процес комунікації і фахівець, який організовує цю роботу, – просто необхідні в бізнес-середовищі.

<<<назад
Швидка навігація

Підписка на новини

Найсвіжіша інформація про діяльність групи компаній "Будхаус"

Контакти

Київ, 03150 Україна
вул. Велика Васильківська,
62/64

Тел.: +38 (044) 207-38-28
Факс: +38 (044) 207-38-29

 
E-mail: info@bhg.kiev.ua