Торгові центри групи компаній "Будхаус" стали переможцями Retail & Development Awards 2017

20.09.2017

Результат роботи групи компаній "Будхаус" в 2016-2017 рр. був високо оцінений професійним спільнотою України.

За підсумками конкурсу Retail & Development Awards (заснованого на класифікації торгових центрів України, розробленої Міжнародною Радою Торгових Центрів):

- "Кращим малим ТРЦ" України визнаний черкаський комплекс "Любава". Також ТРЦ "Любава" зайняв 2-е місце в номінації "Кращий ТРЦ з корпоративної соціальної відповідальності".

- ТРЦ FORUM LVIV отримав дві нагороди в номінаціях: "Кращий маркетинг ТРЦ" і "Кращий середній ТРЦ".

- ТРЦ "Фабрика" зайняв 2-е місце в номінації "Кращий великий ТРЦ" і 3-е місце в номінації "Кращий ТРЦ з корпоративної соціальної відповідальності".

На урочистій церемонії Retail & Development Awards Максим Гаврюшин (група компаній "Будхаус", голова Національного Комітету Міжнародної Ради Торгових Центрів (ICSC)) переміг в номінації "Персона року в девелопменті".

Нагадаємо, що 14 вересня в Києві в КВЦ "Парковий" пройшла перша церемонія нагородження кращих рітейлерів і девелоперів України - Retail & Development Business Awards. Переможців визначили голосуванням експертної ради і відкритим голосуванням учасників ринку.

"Будхаус" - інвестиційно-девелоперська група компаній, заснована в 2009 році. Спеціалізується на розвитку, будівництві та управлінні проектами нерухомості на території України.

На сьогоднішній день група є власником і девелопером комерційної, офісної, готельної та житлової нерухомості в таких містах як Київ (і область), Херсон, Черкаси, Одеса, Харків, Запоріжжя і Львів.

Source: https://rau.ua/en/newsen/best-retailers/

<<<назад
Швидка навігація

Підписка на новини

Найсвіжіша інформація про діяльність групи компаній "Будхаус"

Контакти

Київ, 03150 Україна
вул. Велика Васильківська,
62/64

Тел.: +38 (044) 207-38-28
Факс: +38 (044) 207-38-29

 
E-mail: info@bhg.kiev.ua