В ТРЦ "Фабрика" відкрився магазин мережі "Алло"

02.08.2017

У херсонському ТРЦ "Фабрика" відкрився магазин персональної електроніки і побутової техніки - "Алло". Загальна площа нового магазина склала 350 кв. м.

Стратегічна ідея нового формату формується на основі найактуальніших трендів ринку - технології IoT (Internet of Things), екосистем електроніки і розумних девайсів, а також, омніканальності.

Ми розмістили Shop-in-Shop ключових лідерів ринку, розширили товарну і сервісну пропозицію, створили комфортний і стильний, з точки зору дизайну, магазин. Більшість бізнес-процесів були переглянуті, а частина з них - повністю оновлена. Наша команда задоволена результатом виконаної роботи. Ми продовжимо покращувати і відкривати нові магазини в усіх знакових ТРЦ країни - розповів Микола Астапов, директор з розвитку та управління форматам компанії "Алло".

Мережа "Алло" є лідером ринку смартфонів і планшетів. Крім того, в магазинах даної мережі представлена ​​власна торгова марка Nomi. В "Алло" будь-який покупець завжди зустріне широкий асортимент товарів і новинок, чесну ціну, а також індивідуальний підхід.

ТРЦ "Фабрика" розташований за адресою: м Херсон, вул. Залаегерсег, 18, на перетині Бериславського шосе та вул. Залаегерсег. Загальна площа ТРЦ "Фабрика" складає 82 000 кв. м, орендна – 65 500 кв. м. Наземний паркінг розрахований на 2500 паркомісць.

Девелопером проекту є група компаній "Будхаус".

 

<<<назад
Швидка навігація

Підписка на новини

Найсвіжіша інформація про діяльність групи компаній "Будхаус"

Контакти

Київ, 03150 Україна
вул. Велика Васильківська,
62/64

Тел.: +38 (044) 207-38-28
Факс: +38 (044) 207-38-29

 
E-mail: info@bhg.kiev.ua