Максим Гаврюшин визнаний персоною року в девелопменті

18.09.2017

Максим Гаврюшин (група компаній "Будхаус", голова Національного Комітету Міжнародної Ради Торгових Центрів (ICSC)) переміг в номінації "Персона року в девелопменті" престижного конкурсу Retail & Development Business Awards.

Відбір фіналістів конкурсу проходив шляхом голосування 30 членів експертної ради, до якої увійшли топ-менеджери і власники провідних девелоперських, консалтингових компаній та ритейлерів. Фінальне голосування проходило онлайн, 14 вересня в КВЦ "Парковий" під час гала-вечері, на якому були присутні більше 250 представників індустрії торгової нерухомості й рітейлу. Учасники могли віддати свій голос за одного з номінантів-фіналістів.

Максим Гаврюшин – фахівець, який працює на ринку нерухомості України з 2003 року. З 2009 року є комерційним директором групи компаній "Будхаус", з 2014 року представляє в Україні Міжнародну Раду Торгових Центрів (ICSC).

"Будхаус" – інвестиційно-девелоперська група компаній, заснована в 2009 році. Спеціалізується на розвитку, будівництві та управлінні проектами нерухомості на території України.

На сьогоднішній день група є власником і девелопером комерційної, офісної, готельної та житлової нерухомості в таких містах як Київ (і область), Херсон, Черкаси, Одеса, Харків, Запоріжжя і Львів.

Retail & Development Business Awards – щорічний конкурс, організований Асоціацій рітейлерів України. Є найбільш престижною національною премією в сфері торговельної нерухомості.

Source: https://rau.ua/en/newsen/best-retailers/

  

<<<назад
Швидка навігація

Підписка на новини

Найсвіжіша інформація про діяльність групи компаній "Будхаус"

Контакти

Київ, 03150 Україна
вул. Велика Васильківська,
62/64

Тел.: +38 (044) 207-38-28
Факс: +38 (044) 207-38-29

 
E-mail: info@bhg.kiev.ua